Filmy relacja ojciec-syn, śpiewanie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja ojciec-syn, śpiewanie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Douglas (Caleb Landry Jones) był w młodości maltretowany przez swojego ojca i rzucony psom na pożarcie, lecz te, zamiast go zaatakować, zaczęły go chronić i stały się jego sprzymierzeńcami. Obecnie już dorosły mężczyzna wyrusza w podróż, dzięki której ma nadzieję uporać się z dawną traumą i wyleczyć rany fizyczne, jak i psychiczne. Często nagina zasady społeczne i prezentuje przesadną miłość do czworonożnych przyjaciół.
Statyczne życie pary w średnim wieku zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy w ich życiu pojawia się wyzwolony Jamie i jego partnerka, Darby.

Iluzja 2

6,1
4,8
Podczas SuperBowl dochodzi do katastrofy. Władze oskarżają o to magików, a ci żeby udowodnić niewinność zmuszeni są użycia swoich niezwykłych umiejętności.


Arthur (Terence Stamp) to zrzędliwy, zgorzkniały starszy pan. Jego żona Marion (Vanessa Redgrave) jest jego istnym przeciwieństwem - pogodna, pełna życzliwości w stosunku do ludzi, co jest jeszcze bardziej godne podziwu, biorąc pod uwagę jej śmiertelną chorobę. Ostatnie tygodnie życia wykorzystuje na próby w chórze dla starszych osób, który prowadzi młoda kobieta Elizabeth (Gemma Arterton). Według Arthura ukochana żona tylko niepotrzebnie marnuje siły na śpiew. Pomimo braku aprobaty dla jej hobby zawsze odprowadza ją na próby i dostrzega, jak wiele szczęścia daje jej śpiewanie.
Historia trzech przyjaciół, którzy decydują się na założenie fabryki włókienniczej.

Szczęki

7,7
Ogromny biały rekin atakuje kuracjuszy nadmorskiego miasteczka. Trzej mężczyźni – Brody, Quint i Hooper – wyruszają łodzią na pełny ocean, aby zabić bestię. Brody jest byłym policjantem z Nowego Jorku. Quint to wilk morski, który ma osobiste porachunki z rekinami. Natomiast Hooper to młody oceanograf, który wie wszystko o żarłaczach. Czy ich wyprawa się powiedzie?
Ostatnia część filmowej adaptacji trylogii Tolkiena. Frodo i Sam są coraz bliżej Góry Przeznaczenia. Trwają przygotowania do Wielkiej Wojny o Pierścień. Czy Rohan i Gondor będą w stanie przeciwstawić się niezliczonym zastępom Nieprzyjaciela, a król powróci na należny mu tron?
Klasyka polskiej kinematografii. Serial Konrada Nałęckiego powstał na podstawie książki Janusza Przymanowskiego, który jest także współautorem scenariusza. Nakręcono trzy serie przygód załogi „Rudego” – łącznie 21 odcinków. PRL-owskie władze chętnie traktowały serial jako materiał propagandowy, prezentujący obowiązującą wówczas wersję historii z polsko-radzieckim sojuszem na pierwszym planie. Janek wstępuje w szeregi Wojska Polskiego do oddziału wojsk pancernych. Zostaje włączony do załogi czołgu o numerze 102. Wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami broni Olgierdem, Gustlikiem, Grigorijem i psem Szarikiem rusza wyzwolić ojczyznę. Dla dzisiejszego widza „Czterej pancerni i pies” pozostają znakomitą produkcją wojenno-przygodową. Zrealizowane z rozmachem sceny batalistyczne, trzymająca w napięciu akcja, zabawne dialogi i przede wszystkim doskonałe postacie stworzone przez wybitnych aktorów – to nieprzemijające wartości serialu.
Do szpitala, w bardzo ciężkim stanie, trafia młoda dziewczyna w ciąży. Niestety lekarzom nie udaje się utrzymać jej przy życiu, jednak ratują dziecko. Młoda położna, Anna, znajduje przy niej jedynie pamiętnik zapisany w języku rosyjskim. Chcąc odnaleźć rodzinę dziewczyny, której mogłaby przekazać niemowlę postanawia go przetłumaczyć. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że zostanie wciągnięta w świat rosyjskiej mafii...
George Bailey (James Stewart) to młody mężczyzna z małego miasteczka Bedford Falls, który prowadzi wraz ze swym wujem Billym (Thomas Mitchell) kasę budowlaną. W Wigilię Bożego Narodzenia wuj gubi 8000 dolarów, podczas drogi do banku w celu zrobienia depozytu. Załamany George traci sens życia. Gdy dochodzi do próby samobójczej niespodziewanie zjawia się z pomocną dłonią Anioł...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…